Het team - Dekeyser

Het team

Het team bij Dekeyser staat tijdens de openingsuren altijd klaar om u optimaal te bedienen.
Vanaf het eerste contact (per mail of telefoon) tot en met de afhandeling ter plaatse gebeurt onze service een glimlach en vol enthousiasme.
Een tevreden klant is voor ons een prioriteit!

U kunt altijd een specifieke dienst rechtstreeks per mail contacteren.
Hieronder vindt u de collega's in het bureel:

Wouter Dekeyser - Dekeyser

Wouter Dekeyser

Zaakvoerder

Planning

Contracten

E-mail: wouter.dekeyser@dekeysermilieu.be
 

Karel Dekeyser

Zaakvoerder

Planning

Verkoop

Contracten

E-mail: karel.dekeyser@dekeysermilieu.be

Karel Dekeyser - Dekeyser
Niels Dekeyser - Dekeyser

Niels Dekeyser

Zaakvoerder

Wagenpark

Aankoop materialen

E-mail: niels.dekeyser@dekeysermilieu.be

Kathy Deschagt

Personeelsdienst

Boekhouding

E-mail: kathy.deschagt@dekeysermilieu.be

Kathy Deschagt - Dekeyser
Paul Watelle - Dekeyser

Paul Watelle

Planning

Personeelsdienst

Veiligheid

E-mail: paul.watelle@dekeysermilieu.be

Michaël Herman

Planning

Rolcontainers

E-mail: michael.herman@dekeysermilieu.be

Michaël Herman - Dekeyser
Annelies Durie - Dekeyser

Annelies Durie

Administratie

E-mail: annelies.durie@dekeysermilieu.be

Johan Rosiers

Boekhouding

Contracten

E-mail: johan.rosiers@dekeysermilieu.be

Johan Rosiers - Dekeyser